Melvit

Płatki owsiane górskie (folia) 2 kg

Płatki owsiane górskie (folia) 2 kg
Gramatura:2 kgKod kreskowy:5906827015171

Liczba sztuk:

w opakowaniu:1na warstwie:14na palecie:252

wartość odżywcza w 100 g produktu:

wartość energetyczna:1532 kJ / 363 kcalbiałko:13 gbłonnik:10 gwęglowodany:60 gtłuszcz:5,7 g

Opis:

Płatki owsiane górskie są dostępne w dużym 2 kg opakowaniu. To ulubione śniadanie wszystkich sportowców, jedzone codziennie wpływają na sprawność fizyczną, zwiększają odporność i wytrzymałość.

Nie bez przyczyny owies jest podstawowym składnikiem końskiej diety. Dlatego jeżeli chcesz mieć „końskie zdrowie” jedz płatki owsiane, bo ich wartość jest nie do przecenienia.

Białko obecne w kaszy reguluje metabolizm, pomaga osobom aktywnym fizycznie, w budowaniu tkanki mięśniowej. Żelazo i magnez przeciwdziałają osłabieniu i rozdrażnieniu organizmu.

Płatki owsiane górskie są bogate w błonnik, który pomaga przy dolegliwościach związanych z układem pokarmowym i zmniejszają poziom złego cholesterolu w krwi.

Zgniecione ziarna owsa dostarczają do organizmu niezbędnych aminokwasówwitamin z grupy B,  które poprawiają pamięć, koncentrację i działają antydepresyjne.

Dla wszystkich aktywnych kobiet najważniejsze będą ich właściwości wspomagające odchudzanie – niski indeks glikemicznyniewiele kalorii, a przy tym ogromna ilość wartości odżywczych.

Pomysłów na przygotowanie owsianki jest wiele i dlatego chcąc zachęcić konsumentów do codziennego spożywania owsianki przygotowaliśmy FESTIWAL OWSIANEK!

Produkt ze strony: http://melvit.pl/p_platki-owsiane-gorskie-folia-2-kg_40