ĆWICZ I GOTUJ Z WOMEN’S HEALTH I MELVIT Treningi pod okiem doświadczonych trenerów, warsztaty kulinarne, wykłady dietetyczne i spotkania z blogerami. Zapisz się na obóz Fit&Food Camp 2018 i spędź z nami kilka niezwykłych dni na Podkarpaciu. Termin: 10-13 września 2018 r.

www.fitcamp.pl

17 sierpnia 2018 w Międzyzdrojach podczas sportowego eventu – Biegu Śniadaniowego podjęliśmy próbę pobicia rekordu Guinnessa na Największą Owsiankę. Udało się! Nasz rekord wyniósł 1814 kg. Na uczestników biegu, turystów i wielbicieli owsianki czekało niezwykłe śniadanie- rekordowa owsianka – jeden z najzdrowszych posiłków idealny dla osób aktywnych i dbających o zdrowie.

www.morzeowsianki.pl

Poznaj niezwykłe bogactwo zdrowia, jakie daje nam natura. Odrzuć stereotypowe skojarzenia, że kasza – to tylko z gulaszem i odkryj smaki pysznych, przeróżnych ziaren kasz, z których możesz wyczarować właściwie wszystko. Zacznij z nami przygodę i poznaj inspirujące propozycje przygotowane przez Maię Sobczak, autorkę książki Qmam Kasze. Powrót do korzeni” ambasadorkę i propagatorkę zdrowego żywienia.

www.kaszenasze.pl