melvit logo

ZAKŁAD PRODUKCYJNY W KRUKACH

17 000 m2 powierzchni zakładu

40 000 ton przetwarzanego zboża rocznie

Spółka Melvit S.A. powstała w 1998 roku, obecnie jest jedną z najprężniej rozwijających się firm w sektorze zbożowym. Naszą ideą jest dostarczanie produktów zdrowych, nieprzetworzonych, będących bogactwem natury, mających pozytywny wpływ na organizm. Konsekwentne realizowanie naszej idei przyniosło sukces, dlatego stale kontynuujemy nasz rozwój w tym kierunku.

Naszym atutem bez wątpienia jest fakt posiadania własnej kaszarni, płatkarni oraz gospodarstwa rolnego. Najnowocześniejsze kaszarnia i płatkarnia przetwarzają surowiec w produkt, który możecie znaleźć na półkach sklepowych. Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oferując im produkty wyłącznie najwyższej jakości. Dlatego stale monitorujemy i rozwijamy produkcję, co przyczynia się do ciągłego podnoszenia jakości oferowanych wyrobów.

„Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oferując im produkty wyłącznie najwyższej jakości.”

Oczekiwania, cele oraz pomysły naszych klientów są dla nas najlepszym źródłem inspiracji do dalszej pracy. Nasze produkty są podstawą diety korzystnej dla zdrowia. W ofercie posiadamy ponad 150 pozycji stworzonych na bazie składników najwyższej jakości, zawierających wiele wartości odżywczych i minerałów, a nasza oferta jest stale poszerzana o kolejne nowości.

„W ofercie posiadamy ponad 150 pozycji stworzonych na bazie składników najwyższej jakości, zawierających wiele wartości odżywczych i minerałów.”

Melvit S.A. jest także producentem wyrobów pod markami własnymi wiodących sieci handlowych. Wymagania klientów są nieodłącznym elementem procesu rozwoju produktów. Są one przygotowywane zgodnie z oczekiwaniami naszych partnerów handlowych. Oprócz jakości naszych produktów jesteśmy w stanie zagwarantować współpracę z wysoko wykwalifikowaną i zmotywowaną kadrą pracowniczą oraz pełne zorientowanie na potrzeby klientów i ich wzorową obsługę.

Nasza firma dzisiaj jest wiodącym producentem płatków oraz produktów zbożowych na rynku polskim. Ostatnie lata naszej działalności to okres dynamicznego rozwoju. Stawiamy sobie za cel bycie przedsiębiorstwem inspirującym i promującym zdrowe odżywianie poprzez dostarczanie nowych, innowacyjnych produktów oraz ciągłe doskonalenie ich jakości.

„Nasza firma dzisiaj jest wiodącym producentem płatków oraz produktów zbożowych na rynku polskim.”

Melvit S.A

Rozpoczęliśmy produkcję w nowym zakładzie. Podwoiliśmy nasze możliwości produkcyjne, a także pokonaliśmy wszelkie bariery jakościowe, oddzielające dotychczasowych polskich producentów od szczytów światowego rynku. Wkraczamy w nowy etap podboju rynków zagranicznych oraz dominacji w segmencie produktów zbożowych w Polsce.

Nowoczesny Zakład

W 2013 roku uruchomiliśmy nowy Zakład Przetwórstwa Zbożowego, jeden z najnowocześniejszych w Europie.

Gospodarstwo rolne

Uprawiamy owies, jęczmień, proso, grykę i orkisz na polach powierzchni 2500 ha.

Działania marketingowe

Nasza komunikacja z konsumentami jest nastawiona na bezpośredni kontakt i dialog. Stale rozwijamy naszą obecność w mediach społecznościowych, gdzie nasi klienci poszukują przepisów, inspiracji i informacji o naszych produktach. Organizujemy akcje edukacyjne promujące zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną.

Certyfikaty

Nasze pola

Owies, orkisz, proso

z własnych upraw

2500 ha pól

położonych wśród jezior i lasów

Nowoczesny zakład

Jeden z najnowocześniejszych w Europie

Gryka, pszenica, jęczmień

z własnych upraw