Już od dłuższego czasu na polskich stołach gości chrupkie pieczywo – ten idealny zamiennik tradycyjnych wyrobów piekarniczych jest doceniany również na świecie. Pieczywo chrupkie od wielu lat cieszy się ogromną popularnością w Skandynawii i Niemczech, co ciekawe w Szwecji wyrabiane było już w średniowieczu. Wyroby tego rodzaju mogą stanowić smaczną, zdrową i sycącą przekąskę między posiłkami, mogą też odgrywać jedną z głównych ról i całkowicie zastąpić pieczywo w kanapkach, jednak by było to możliwe, warto wybierać produkty o najwyższej jakości – takie jak Crispy.

Pieczywo chrupkie – na co zwrócić uwagę?

Jak już wspomniano, pieczywo chrupkie znane i powszechnie spożywane jest m.in. w krajach skandynawskich. Słynący ze zdrowego trybu życia mieszkańcy państw północy doceniają zarówno walory odżywcze, jakie zapewnia chrupkie pieczywo, ale również jego długotrwałą świeżość i łatwość przechowywania. Obecnie również w Polsce na sklepowych półkach pojawia się wiele rodzajów pieczywa chrupkiego, produkowanego z różnorodnych rodzajów mąki, z wieloma dodatkami (jak np. drożdże, olej kokosowy, zioła, czy nasiona). Warto jednak dokonując zakupu zwracać szczególną uwagę na skład produktów, by upewnić się, że nie ma w nich żadnych niepożądanych składników jak konserwanty, czy środki polepszające konsystencję.

Melvit pieczywo chrupkie to synonim prostego i zdrowego składu oraz najwyższej jakości produktów. Nasze Crispy podbiło serca Klientów pysznym i głębokim smakiem, za którym stoją naturalne składniki. W ramach szerokiego asortymentu znaleźć można m.in. pieczywo z mąki pszennej, żytniej, czy orkiszowej dostępne w różnych smakach, ale również w urozmaiconych formach – od tradycyjnych „kromek”, po trójkąty do przegryzania, a nawet wyjątkowe pierścienie Crispy Rings. W ramach produktów nie zapomnieliśmy również o weganach – nasze Crispy Vegan to pożywna porcja aż ośmiu warzyw zamknięta w wygodnym opakowaniu. Dostępne w ofercie Melvit pieczywo chrupkie to produkt dla osób dbających o zdrowy styl życia, chcących dostarczyć do swojej codziennej diety jeszcze więcej wartościowych składników takich jak m.in. cynk, fosfor, magnez, chrom, potas, czy witaminy z grupy B.

Pieczywo chrupkie – zalety

Pieczywo chrupkie jest niskokaloryczne i bardzo długo zachowuje świeżość. Dzięki swej konsystencji z powodzeniem możemy nim zastąpić niezdrowe chipsy, słodkie herbatniki oraz słone krakersy. Chrupkie pieczywo stanowi idealną przekąską w pracy bądź szkole, doskonale smakuje nie tylko dorosłym, ale i dzieciom, co więcej – to nieocenione źródło błonnika, zdrowych tłuszczów roślinnych oraz witamin. Jak w przypadku wszystkich towarów spożywczych warto wybierać sprawdzonych producentów, których misją jest dostarczanie produktów dobrej jakości, bez zbędnych dodatków. Melvit pieczywo chrupkie to doskonały przykład prostego, ale jednocześnie jakościowego składu. Oprócz starannej selekcji składników skupiamy się również na rozszerzaniu asortymentu tak, by dostarczyć naszym Klientom wiele różnych, ciekawych wariantów.

W naszej ofercie dostępne są Crispy, które mogą znaleźć się na śniadaniowym stole, ale również małe, różnokształtne przekąski, które perfekcyjnie sprawdzą się np. na pikniku, czy wycieczce, a nawet uświetnią każdą imprezę. Przygotowaliśmy wiele ciekawych wersji smakowych, zarówno prostsze – jak pomidory z bazylią, bardziej złożone – m.in. ser z cebulką, czy kozi ser z rozmarynem, a nawet Crispy z czosnkiem i curry – idealne dla wielbicieli orientalnych nut. Nasze produkty to również pełna dowolność jeżeli chodzi o dodatki – można je dobierać według własnego uznania i tworzyć nowe kompozycje smakowe, świetnie zgrywają się z wędlinami, warzywami, serami, różnego rodzaju pastami warzywnymi, a także z dżemami. Jeżeli chcesz zastąpić tradycyjny chleb lub szukasz fit przekąski na lunch czy drugie śniadanie, wybierz Melvit pieczywo chrupkie!