Wafle gryczane i gryczano-kukurydziane – FitRolls

Szybko rozwijające się społeczeństwo, życie w ciągłym tempie oraz brak czasu na gotowanie sprawia, że coraz częściej sięgamy po różnego rodzaju przekąski. Czasem są to nie do końca zdrowe produkty, które na szybko potrafią nas nasycić, niemniej jednak w dłuższej perspektywie mogą nam zaszkodzić. Z tego względu powstały wafle dietetyczne FitRolls. Jest to niezwykle smaczna przekąska o niewielkich rozmiarach. Warto więc bliżej poznać te smaczne wafle mini, jakimi są FitRolls.

Wafle dietetyczne FitRolls – zdrowa i smaczna przekąska

Jak wiadomo, w polskiej kuchni wciąż króluje chleb, niemniej jednak istnieją doskonałe jego zamienniki, które równie dobrze mogą nas nasycić. Są to właśnie zdrowe wafle mini Fit Rolls. Melvit stworzył dwie odmiany tych niezwykle smacznych wafli, a mianowicie FitRolls kukurydziano-grycznane oraz same gryczane. Oba produkty doprawione są solą morską. Są to również produkty pozbawione konserwantów, cukrów, a także sztucznych barwników.

Natomiast niewielka ilość tłuszczy sprawia, że FitRolls mogą być doskonałym pokarmem dla osób odchudzających się bądź pragnących zdrowo się odżywiać.

Należy także wspomnieć o tym, że wafle kukurydziane, czy też fafle gryczane, dostarczają organizmowi najbardziej potrzebnych składników odżywczych, przez co doskonale się nadają jako baza do kanapeczek, a także jako samodzielna przekąska.

Wafle dla dzieci i dorosłych – FitRolls

FitRolls od Melvit to prosta i gotowa do spożycia przekąska, jak również baza do różnych potraw, kanapeczek czy też deserów. Z tego względu cenią je dorośli, jak również i dzieci. Te ostatnie lubią zdrowe wafle, ponieważ z dodatkiem miodu czy też dżemu lub konfitury smakują doskonale. Niemniej jednak dla tych, co nie koniecznie dbają o figurę, sugerujemy skosztowanie wafli kukurydziano-gryczanych z masłem orzechowym.

Bezglutenowe wafle dietetyczne FitRolls

Nie każdy wie, że wafle gryczane FitRolls są źródłem cennego białka o wysokiej wartości odżywczej – bogate w lizynę i tryptofan, których organizm ludzki sam nie jest w stanie wytworzyć. Co więcej, mogą być konsumowane przez osoby nietolerujące produktów pszenicznych, a także przez ludzi bardzo osłabionych, ponieważ nie zawierają glutenu. Z tego względu polecane są osobom stosującym dietę bezglutenową.

Wafle gryczane posiadają duże pokłady składników odżywczych takich jak magnez, cynk oraz fosfor. Spożywanie wafli gryczanych pozwala zadbać o układ nerwowy oraz odpornościowy. W krótkim czasie hamują uczucie głodu oraz pozytywnie wpływają na układ trawienny. Wafle z kaszy gryczanej są w stanie skutecznie zaspokoić apetyt. Z tego względu nie trzeba ich jeść dużo, przez co pomagają schudnąć w całkiem zdrowy sposób. Genialnie smakują z owocami, a dzięki dużej ilości magnezu dodają dużo energii do nauki oraz zabawy. Zawierają także sporo kwasu foliowego i cynku oraz manganu, potasu i fosforu, dzięki którym organizm może prawidłowo funkcjonować.