Firma Melvit S.A. jest wiodącym producentem z sektora przetwórstwa zbożowego. Wyróżniającym nas atutem jest nowoczesny zakład spełniający najwyższe standardy.  Jako lider w branży zapewniamy naszym odbiorcom – największym sieciom handlowym, hurtowniom, sklepom i producentom wykorzystującym nasze produkty najwyższą, stale nadzorowaną jakość.

Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom i rygorystycznym systemom zapewnienia jakości i zarządzania bezpieczeństwem żywności takim jak GMPGHPHACCPIFS nasz Zakład Przetwórstwa Zbożowego wyróżnia się na tle konkurencji.

PRODUKCJA MELVIT

Produkcja wielu produktów z oferty Melvit zaczyna się na polach uprawnych w Gospodarstwie Rolnym Melvit obejmującym obszar ponad 3000 ha. W gospodarstwie uprawianych jest wiele odmian zbóż, największą część stanowią owies, orkisz i jęczmień.

Ziarna wszystkich zbóż trafiają do Zakładu Przetwórstwa Zbożowego Melvit, gdzie poddawane są obróbce w najnowocześniejszej kaszarni płatkarni, cały proces produkcyjny odbywa się w obiegu zamkniętym, dzięki czemu produkt cały czas, aż do zamknięcia w opakowaniu jest odseparowany od czynników zewnętrznych, co niweluje ryzyko przedostania się do niego zanieczyszczeń, dlatego nasze produkty jakością mogą konkurować ze światowymi liderami.

WSPÓŁPRACA B2B

Jako największy w Polsce producent kasz i płatków posiadamy ofertę sprzedaży specjalnie dostosowaną do potrzeb  klientów biznesowych. Proponujemy indywidualne rozwiązania dla różnego rodzaju przedsiębiorstw. W ofercie tej posiadamy kasze: gryczaną prażoną, gryczaną białą, jęczmienną, pęczak, jaglaną, owsianą, orkiszową oraz mannę, 12 rodzajów płatków z różnych zbóż, otręby oraz mąki. Na specjalne życzenie naszych klientów przygotowujemy różnego typu mieszanki zbożowe. Produkty te dostępne są w opakowaniach kilkudziesięcio-kilogramowych, typu big-bag oraz są sprzedawane luzem.

Szczególnie zapraszamy do współpracy zakłady przetwórstwa mięsnego, piekarnie, mleczarnie oraz innych producentów żywności, dla których jakość produktu jest istotna w procesie wyboru dostawców.  

PRIVATE LABEL

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie produkcji i sprzedaży produktów zbożowych wiemy jak stworzyć produkt najwyższej jakości, o najlepszych właściwościach prozdrowotnych wybieranych przez konsumentów. Dlatego wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów biznesowych dostarczamy produkty również w markach własnych, oferując wsparcie w całym procesie przygotowania produkcji private label.    

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z DZIAŁEM B2B

Karolina Bednarczyk

Specjalista ds. sprzedaży w kanale B2B

tel. +48 29 760 98 41
e-mail: k.bednarczyk@melvit.com.pl