• Partner strategiczny:

Melvit to producent otrębów oferujący najwyższej jakości zboża. Sprzedaż hurtowa gwarantuje stałe dostawy do sklepów na terenie całego kraju, a atrakcyjne ceny zapewniają zadowolenie klientów. Priorytetem firmy jest dostarczanie zdrowych i odżywczych produktów zbożowych, jakimi są otręby pszenne i owsiane. Dzięki współpracy B2B, ze sprawdzonymi producentami zbóż, Melvit jest w stanie zaoferować swoim klientom wiarygodne wyroby polskiego pochodzenia. Zboża produkowane hurtowo charakteryzują się dobrym składem oraz korzystnym wpływem na funkcjonowanie układu pokarmowego.

Otręby, sprzedaż B2B

Melvit to polska marka, która otrzymuje swoje produkty od największych producentów zbóż na świecie. Nasza oferta obejmuje produkty ekologiczne, konwencjonalne, a także produkcję zbóż takich jak otręby pszenne i owsiane znajdujące zastosowanie w przemyśle piekarskim, wytwarzania dań gotowych czy też słonych przekąsek. Jesteśmy doskonałym partnerem w rozwiązaniach B2B dzięki bogatemu doświadczeniu w licznych innowacyjnych projektach wdrożeniowych. Wspieramy naszych partnerów w poszukiwaniu nowych pomysłów na zastosowanie oraz wykorzystanie otrębów.

Producent zbóż – korzyści ze stosowania otrąb pszennych

Najwięksi producenci zbóż na świecie podkreślają liczne zalety, jakie niesie za sobą spożywanie zdrowej żywności. Stosowanie otrąb pszennych daje wymierne korzyści. Otręby zbożowe są bardzo popularnym rozwiązaniem na szybkie oraz pożywne śniadanie. Liczne wartości odżywcze wpływają pozytywnie na ludzki organizm, wspomagają układ trawienny. Obniżają poziom cholesterolu, a także zapewniają źródło powolnie uwalnianej energii.

Sprzedaż B2B prowadzona przez Mevit obejmuje szeroki wybór otrąb pszennych oraz owsianych, które są świetnym rozwiązaniem dla wegetarian oraz wegan. Produkty te są wolne od GMO i świetnie sprawdzają się w formie dodatku do mleka bądź jogurtu.

Oferta Melvit

Nasza oferta obejmuje produkcję i sprzedaż zbóż z rodzimych pól uprawnych, które przetwarzane są w naszych młynach i zakładach produkcyjnych. Szeroki asortyment zbóż, kasz, mąk, otrębów i super foods zapewniają pokrycie pełnego zapotrzebowania dla naszych odbiorców takich jak piekarnie, cukiernie, sklepy ze zdrową żywnością, czy też supermarkety i niewielkie sklepy spożywcze. Sprzedaż B2B otrębów pszennych i owsianych została tak dopasowana, aby w pełni zadowolić nawet najbardziej wymagających odbiorców. Zachęcamy do współpracy. Atrakcyjne ceny, jak również i duży asortyment produktów gwarantuje pewne oraz stałe dostawy naszych wyrobów.

Melvit to producent otrębów prowadzący sprzedaż B2B swoich produktów na szeroką skalę. Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku sprawiają, że nasi odbiorcy mogą być pewni udanej i bezpiecznej współpracy. Co więcej, stałe dostawy naszych wyrobów sprawiają, że odbiorcy mogą stale prowadzić swoją działalność bez żadnych przerw, co niekiedy jest podstawą utrzymania solidnej pozycji wśród konkurencji.