• Partner strategiczny:

Melvit oferuje wysokiej jakości płatki zbożowe. Produkcja oferowanych wyrobów przebiega przy zastosowaniu najnowocześniejszych maszyn, dzięki czemu finalny produkt jest smaczny, pełen witamin oraz substancji odżywczych. Melvit jako producent płatków ma na celu dobro swoich klientów i partnerów biznesowych B2B. Wszystkie wyroby są odżywcze, smaczne, bez GMO oraz nie zawierają substancji chemicznych. Jako jeden z największych producentów płatków, firma Melvit stara się produkować swoje wyroby w najprostszy sposób. Szeroki asortyment zawiera między innymi płatki ryżowe, jęczmienne, owsiane, jaglane, żytnie, gryczane, orkiszowe oraz wiele innych. Naszymi odbiorcami są liczne piekarnie, cukiernie, firmy produkujące płatki śniadaniowe, a także supermarkety, sklepy ze zdrową żywnością oraz małe sklepy spożywcze.

Sprzedaż B2B płatków

Melvit posiada własne pola uprawne, dzięki czemu jest w stanie samodzielnie zadbać o wysoką jakość upraw. Co więcej, firma współpracuje z rolnikami, którzy spełniają rygorystyczne standardy Melvit.
Atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki współpracy sprawiają, że oferta B2B jest niezwykle korzystna dla odbiorców produktów Melvit. Dzięki olbrzymiemu zakresowi różnorodnych rodzajów płatków, ich własna produkcja oraz liczne zakłady produkcyjne, sprawiają, że jesteśmy w stanie zagwarantować stałe dostawy naszych wyrobów wprost do naszych odbiorców. Sprzedaż płatków B2B obejmuje klientów z całej Polski. Opiekujemy się naszymi klientami na każdym etapie procesu ofertowania, sprzedaży, dostawy oraz obsługi posprzedażowej.

Dostarczamy płatki najwyższej jakości, przygotowując jednocześnie oferty dopasowane pod indywidualne potrzeby klientów. Od wielu lat specjalizujemy się w kategorii zbóż, mąk, otrębów, płatków, kasz i oczywiście super foods będąc liderem na rynku.

Potwierdzeniem jakości naszych wyrobów jest wciąż powiększające się grono odbiorców B2B.

Płatki sprzedaż B2B – zalety

Wszystkie płatki w ofercie Melvit są najwyższej jakości. Produkowane są starannie, z wyselekcjonowanych składników, przez co ich smak jest delikatny i wyrazisty. Sprzedaż płatków B2B obejmuje tradycyjne odmiany płatków, jak również i bardziej egzotyczne, takie jak płatki quinoa czy gryczane.

Melvit jest firmą, cieszącą się ogromnym zaufaniem zarówno ze strony konsumentów, jak i przedsiębiorców, którzy korzystają z oferty B2B. Jeżeli prowadzisz sklep ze zdrową żywnością, supermarket, piekarnię bądź cukiernię, w Twojej ofercie nie może zabraknąć pysznych płatków zbożowych. Nasza oferta B2B jest bardzo korzystna dla odbiorców zarówno pod kątem finansowym, jak również marketingowym, ponieważ klienci mają możliwość rozbudowania oferty sprzedażowej o nowe zdrowe produkty, które na pewno docenią nowi, jak i aktualni klienci.

Zachęcamy do zapoznania się ze sprzedażą B2B od Melvit i skorzystania z oferty na zdrowe i odżywcze płatki zbożowe.