• Partner strategiczny:

Zdrowa, sycąca, odżywcza i łatwa w przechowywaniu kasza to produkt zbożowy, który powinien się znaleźć w piramidzie żywieniowej każdego zdrowego człowieka. Jako producent kaszy, wiemy o tym doskonale. Oferta w Melvit w ramach współpracy B2B to sprzedaż precyzyjnie dopasowana do potrzeb naszych Klientów z indywidualnym podejściem do każdego przedsiębiorstwa!

Produkcja kaszy w Polsce, jak i popyt na nią systematycznie rośnie. Polacy nie tylko doceniają jej walory smakowe, ale także zdrowotne. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) doceniła kasze, jako jedne z najzdrowszych produktów o długoterminowym okresie przydatności. Producent kaszy Melvit, lider w sektorze przetwórstwa zbożowego, oferuje wyłącznie produkty zbożowe, dostępne teraz również w sprzedaży B2B starannie dostosowanej do potrzeb Klientów biznesowych.

Producent kaszy – kompleksowa oferta B2B

Prowadząc stołówkę w placówce dydaktycznej, kantynę pracowniczą, lokal gastronomiczny, hurtownię, sieć handlową czy sklep spożywczy nie można pozwolić sobie na brak jednego z najbardziej podstawowego produktu żywnościowego – kaszy. Wartości odżywcze tego produktu, a także bardzo szerokie zastosowanie czynią kaszę jednym z najchętniej kupowanych artykułów spożywczych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Jako producent kaszy jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość produktów zbożowych oraz dogodne warunki ich zakupu.

Sprzedaż B2B w Melvit to:

  • niższe ceny
  • większy wybór produktów
  • nieograniczony dostęp do dużej ilości asortymentu
  • dostawa zakupionych produktów do odbiorcy

Melvit to dostęp do kaszy orkiszowej, gryczanej, owsianej, jaglanej, kaszy manny oraz kaszy jęczmiennej (grubej, średniej, drobnej, wiejskiej). Na życzenie Klienta tworzymy dedykowane mieszanki zbożowe zgodnie z potrzebami oraz oczekiwaniami odbiorcy.

Oferujemy kaszę w opakowaniach kilkudziesięciokilogramowych, typu Big-Bag. Istnieje również możliwość kupna naszych produktów luzem. Sprzedaż kaszy B2B to elastyczna oferta przygotowana z myślą o każdym odbiorcy.

B2B – jakość i bezpieczeństwo przede wszystkim