Super food B2B od Melvit to szeroki asortyment dobrej jakości produktów dostępnych w atrakcyjnej cenie rynkowej. Jako producent super żywności dostosowujemy naszą ofertę do zmian rynkowych, przekształcając dostępny asortyment pod kątem aktualnych potrzeb i oczekiwań Klientów. Sprzedaż B2B w Melvit to gwarancja zachowania jakości produktu oraz jego konkurencyjnej ceny!

Ośmiu na dziesięciu Europejczyków je za mało produktów pełnowartościowych, pozbawiając swój organizm zalecanej, minimalnej dawki witamin oraz minerałów. Spożywane przez nas w dużej ilości syntetyczne witaminy i minerały są wyizolowane, nie mają nośników ani innych elementów występujących w pełnowartościowych produktach. Są przez to nieprzyswajalne, nieefektywne i po prostu niezdrowe. 

Zastąpienie pełnowartościowych produktów syntetycznymi substancjami odżywczymi spowodowało, że dwukrotnie zwiększyło się występowanie nadwagi u ludzi w różnym wieku, choroby serca stały się jedną z pierwszych przyczyn śmierci, a niewłaściwa dieta jest powodem 33 proc. przypadków śmierci w chorobie nowotworowej. Pamiętajmy, że człowiek jest tym, co je. 

Super food B2B dla zdrowego trybu życia

W naszej codziennej diecie powinny znaleźć się produkty, które poprzez zawartość składników aktywnych pozwolą skutecznie przeciwdziałać powstawaniu wszelkiego rodzaju chorób nowotworowych. Są to przede wszystkim – błonnik pokarmowy, kwas fitynowy, karotenoidy oraz polifenole. Działanie przeciwnowotworowe wykazują m.in. produkty zaliczane do kategorii „Super foods”. Producent super żywności Melvit to profesjonalna sprzedaż B2B, indywidualnie dopasowana do potrzeb każdego Klienta.

Sprzedaż B2B według indywidualnych preferencji

Super żywność to produkty w żaden sposób nieprzetworzone, pochodzenia naturalnego, bogate w składniki odżywcze uważane za szczególnie korzystne dla zdrowia i dobrego samopoczucia człowieka. Oferta super food B2B w Melvit to m.in. wysoko gatunkowa czarnuszka, quinoa (komosa ryżowa), chia nasiona czy też popularne siemię lniane, czyli produkty, które powinny być esencją naszej prawidłowej dyscypliny żywieniowej. Człowiek nie żyje, aby jadł, ale je, aby żył!

Producent super food Melvit to marka znana ze swojej elastyczności i działania w zgodzie z oczekiwaniami Klienta. Dlatego też jesteśmy w stanie zaopatrzyć zarówno mniejsze firmy w odpowiadające ich potrzebom niewielkie ilości produktów, jak i wysyłać całe kontenery super żywności do dużych międzynarodowych koncernów. Wszystkie opcje w Melvit są możliwe. Wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji i sprzedaży produktów zbożowych pozwoliło nam stworzyć docenianą przez konsumentów super żywność, o najlepszych właściwościach prozdrowotnych na rynku.

Sprzedaż super food B2B to oferta spersonalizowana, indywidualnie przygotowywana dla każdego odbiorcy.

Wybierz aktywny i zdrowy styl życia z produktami marki Melvit, a zwiększysz swoje szanse na dłuższe życie!

Już samo zdrowie jest zwycięstwem! 

Zapraszamy do współpracy!