Melvit

Płatki

Poznaj zdrowe płatki Melvit

W ofercie firmy Melvit znajdziecie całkowicie naturalne i zdrowe płatki zbożowe. Pełnoziarniste oraz błyskawiczne płatki owsiane, jęczmienne i ryżowe, a także naturalne musli - Secret Fitness Owsiankę BEZ DODATKU cukru, mleka w proszku, czy innych substancji wzmacniających smak. Są to produkty najlepsze na zdrowe i lekkie śniadanie, które spożywane codziennie pozytywnie wpłyną na kondycję organizmu.

Produkcja płatków Melvit

Firma Melvit jest jednym z największych producentów płatków w Polsce. Wszystkie płatki Melvit produkowane są w naszym nowoczesnym zakładzie przetwórstwa zbożowego w jednej z najnowocześniejszych w Europie płatkarni. Cała obróbka zboża na płatki odbywa się w zamkniętym obiegu, aż do zamknięcia produktu w opakowaniu, dlatego mamy pewność, że nasze produkty są wolne od wszelkich zanieczyszczeń. Selekcjonowane ziarna zbóż przeznaczone na płatki są krojone i gniecione, a następnie poddawane krótkiej obróbce termicznej, dzięki temu płatki zachowują wiele cennych wartości zawartych w ziarnach.

Zalety płatków zbożowych

Wszystkie płatki Melvitnajlepszym źródłem naturalnych wartości odżywczych, minerałów i witamin. Płatki owsiane są źródłem białka, nienasyconych kwasów tłuszczonych, dostarczają niezbędnych aminokwasów, witamin z grupy B. Płatki jęczmienne to źródło β-glukanu, niacyny oraz wielu minerałów: żelaza, fosforu i magnezu. Płatki ryżowe są lekkostrawne i mają bardzo niską zawartość cukrów. Wybierając płatki Melvit masz pewność, że jest to produkt całkowicie naturalny, praktycznie taki jak go stworzyła natura bez żadnych zbędnych substancji, bo natury nie trzeba poprawiać. Płatki zbożowe to najlepsze śniadanie, jedzone codziennie pozytywnie wpłyną na organizm poprawiając funkcjonowanie układu pokarmowego, odpornościowego, wygląd włosów, skóry i paznokci.

Zastosowanie płatków Melvit

Płatki owsiane, jęczmienne czy ryżowe możesz przygotowywać na wiele sposobów, przepisy na pyszne owsianki znajdziesz na naszej stronie Festiwal Owsianek. Jeżeli chcesz zjeść zdrowy, smaczny i szybki posiłek polecamy najlepsze naturalne musli Secret Fitness Owsiankę to połączenie naturalnych płatków owsianych z suszonymi jabłkami, morelami i nasionami CHIA (szałwii hiszpańskiej), które da Ci energię oraz pozytywnie wpłynie na Twój organizm.