Melvit

Płatki orkiszowe błyskawiczne 500 g

Płatki orkiszowe błyskawiczne 500 g
Gramatura:500 gKod kreskowy:5906827016468

Liczba sztuk:

w opakowaniu:10na warstwie:120na palecie:840

wartość odżywcza w 100 g produktu:

wartość energetyczna:1453 kJ / 344 kcalbiałko:15 gbłonnik:8,6 gwęglowodany:61 gtłuszcz:2,5 g

Opis:

Płatki orkiszowe błyskawiczne otrzymywane są z oczyszczonych ziaren orkiszu, które zostają poddane obróbce hydrotermicznej, dzięki czemu zachowują świeżość, naturalny smak i cenne wartości odżywcze. Ostatnim etapem ich powstawania jest gniecenie i krojenie ziaren.

Orkisz jest zbożem bogatym w błonnik, który pozytywnie wpływa na regulację przemiany materii. Płatki orkiszowe są bogate w białka, które budują mięśnie i dostarczają energii.

Orkisz jest naturalnym antybiotykiem wzmacniającym cały organizm. Nieoceniony jest jego wpływ na rekonwalescencję organizmu po terapiach lekowych. Ma właściwości antydepresyjne i pozytywnie wpływa na stan umysłu.

Płatki orkiszowe błyskawiczne zawierają nienasycone kwasy tłuszczowe, które wpływają na obniżenie poziomu złego cholesterolu we krwi.

Orkisz odżywia organizm wzmacniając układ nerwowy, poprawia jego funkcjonowanie. Równie cenną cechą orkiszu potwierdzoną wieloletnimi badaniami jest jego wpływ na pamięć. Codziennie jedzony wpływa na bystrość umysłu.

Płatki orkiszowe błyskawiczne Melvit podobnie jak inne produkty orkiszowe produkowane są z orkiszu uprawianego w naszym gospodarstwie rolnym.

Płatki orkiszowe błyskawiczne są proste w przygotowaniu doskonale smakują na zimno i ciepło wystarczy zalać je wodą, mlekiem lub jogurtem i gotowe. Płatki można wykorzystywać do przygotowania naleśników, koktajli, chleba.

Produkt ze strony: http://melvit.pl/p_platki-orkiszowe-blyskawiczne-500-g_338