Melvit

Kasza jęczmienna perłowa 4 x 100 g

Kasza jęczmienna perłowa 4 x 100 g
Gramatura:4 x 100 gKod kreskowy:5906827002904

Liczba sztuk:

w opakowaniu:6na warstwie:138na palecie:966

wartość odżywcza w 100 g produktu:

wartość energetyczna:1429 kJ / 338 kcalbiałko:7 gbłonnik:7 gwęglowodany:69 gtłuszcz:2,2 g

Opis:

Kasza jęczmienna perłowa jest produkowana z najwyżej jakości jęczmienia, który pochodzi z naszego własnego gospodarstwa rolnego. Kasza perłowa została poddana procesom łamania i polerowania.

Błonnik występujący w kaszy pomaga osobom mającym problemy z układem pokarmowym poza tym reguluje przemianę materii. Kasza jęczmienna jest jednym z najlepszych źródłeł β-glukanu, który obniża stężenie złego cholesterolu we krwi.

Skrobia występująca w kaszy jęczmiennej perłowej pozwala na powolne uwalnianie się energii z organizmu, dzięki czemu po jej zjedzeniu organizm nie odczuwa potrzeby podjadania między posiłkami. Dlatego jest bardzo ceniona przez osoby aktywne i zdrowo odżywiające się.

Zawarty w kaszy cynk odżywia komórki jelita poprawiając tym samym  odporność całego organizmu.

Kasza jęczmienna powinna być jedzona przez osoby, które mają kłopoty z pęcherzem. Regularne jej spożywanie wspomoże walkę z tymi dolegliwościami.

Kasza jęczmienna jest cenna nie tylko ze względu na właściwości odżywcze, ale również możliwości jakie daje w kuchni, kasza doskonale smakuje z warzywami, z mięsem, może zastąpić ryż w sushi, a pęczak świetnie nada się do "kaszotto".

Więcej informacji o kaszy jęczmiennej znajdziesz tu KASZE NASZE

Sprawdź jak ugotować kaszę jęczmienną mazurską TU

Produkt ze strony: http://melvit.pl/p_kasza-jeczmienna-perlowa-4-x-100-g_16