Melvit

Secret Family Płatki owsiane błyskawiczne 500 g

Secret Family Płatki owsiane błyskawiczne 500 g
Gramatura:500 gKod kreskowy:5906827014259

Liczba sztuk:

w opakowaniu:6na warstwie:90na palecie:630

wartość odżywcza w 100 g produktu:

wartość energetyczna:1489 kJ / 354 kcalbiałko:10 gbłonnik:13 gwęglowodany:56 gtłuszcz:7,1 g

Opis:

Secret Family Płatki Owsiane Błyskawiczne otrzymywane są z oczyszczonych i polerowanych ziaren owsa, które zostają poddane obróbce hydrotermicznej, dzięki czemu zachowują świeżość, naturalny smak i cenne wartości odżywcze. Ostatnim etapem jest krojenie zgniecionych ziaren.

Właściwości płatków owsianych błyskawicznych są niezliczone zawierają pełnowartościowe białko, które pomaga budować tkankę mięśniową i przyśpiesza przemianę materii.

Polecane są osobom mającym problemy z trawieniem, ze względu na zawarty w nich błonnik, który działa osłaniająco na przewód pokarmowy.

Witamina B występująca w płatkach Secret Family wspomaga pamięć i koncentrację, natomiast magnez i żelazo, przeciwdziałają zmęczeniu i rozdrażnieniu.

Błyskawiczna owsianka obniża poziom złego choresterolu i chroni organizm przed powstawaniem zakrzepów dzięki nienasyconym kwasom tłuszczowym.

Płatki Secret Family są nie tylko zdrowe i pożywne, to przede wszystkim szybkie w przygotowaniu śniadanie - wystarczy zalać je wodą, sokiem lub jogurtem i gotowe!

Pomysłów na przygotowanie owsianki jest bardzo dużo, dlatego chcąc zachęcić konsumentów do codziennego spożywania owsianki przygotowaliśmy FESTIWAL OWSIANEK!

Produkt ze strony: http://melvit.pl/p_secret-family-platki-owsiane-blyskawiczne-500-g_3